Sprdanje govana poput Ivice!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sprdanje govana poput Ivice!

Sve rasprave i vrijeđanja jadnog Ivice!
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Napredak Foruma

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimesri tra 02, 2008 12:20 am

Evo forum je u izradi,uskoro bi trebao biti gotov,prijedloge i zamjerke šaljite ovdje,kasnije čemo uploadati forum na Google(nakon što se forum dovrši) Kasnije bi mogli izdvojiti dio na Engleskom za strane posjetitelje,tamo bi bile skraćene sekcije kao i ovdje.
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimesri tra 02, 2008 12:35 am

Usput...ne čudite se što su skoro svi smajliji uklonjeni,uskoro ćemo staviti nove i bolje smajlije.

EDIT:novi smajliji su došli,jest da bolje idu na bjelu podlogu al proči če.
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimesri tra 02, 2008 11:49 am

Evo forum je uploadan na Google,kad se bude pojavio na Google-u reći ču vam.

Usput,prvih par koji dođu na forum i određeni če biti moderatori,ako tko ima želju biti moderator nek se obrati meni ili Blitvi
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimesri tra 02, 2008 1:29 pm

Evo forum je potpuno izrađen jedino što bi još pozadinu mogli promijenit,recite za forum nekog tko se zanima za rohan online!Cheers! Bow
[Vrh] Go down
Celavi
Admin
Celavi


Broj postova : 66
Join date : 31.03.2008
Age : 34
Lokacija : Vinkovci

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimesri tra 02, 2008 2:20 pm

ma neće niko bit moderator za sada
[Vrh] Go down
https://croatianrohanforum.forumcroatian.com
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimesri tra 02, 2008 8:18 pm

Bit će,treba nam za sada jedan moderator,To bi TheLufia mogo bit,ugl on če biti,al kasnije ili sada
[Vrh] Go down
Celavi
Admin
Celavi


Broj postova : 66
Join date : 31.03.2008
Age : 34
Lokacija : Vinkovci

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimečet tra 03, 2008 9:58 am

ej samo molim vas kada udete u forum otvorit ce se portal i to izgleda ko blog nemojte da vas to zamete pa da gledate jer to forum ili ne........imate gore opcije Home... i Portal home da odete na forum a ovo znate
[Vrh] Go down
https://croatianrohanforum.forumcroatian.com
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimeuto tra 08, 2008 8:43 pm

Tema ovog topica je upitna,odusto sam od Rohana,nismo se trudili oko linkanja i to,umoran sam od svih sranja od prije,i od Rohana,ma..tako,izgleda da smo se đabe trudili kad nečemo biti aktivni,za čelu neznam,nemojte zaspammat i sjebat forum,članovi,forum je još pod ovlastiČele,a i mene,ma..razočaran sam Rohanom,dobra je igra,al sam ja opet očekivao nešt kvalitete onih koje se plačaju,ili između toga,ili samo unikat igru u kojoj mi nije pola toga ista stvar,izgleda da odustajem.. Dissapointed,Pointle
[Vrh] Go down
Primus Pilus




Broj postova : 9
Join date : 05.04.2008

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimeuto tra 08, 2008 10:46 pm

Pa, ovo što sad igraš je samo 60% igre kakva bi trebala biti u full verziji. Tako je u svakoj CB.
[Vrh] Go down
Celavi
Admin
Celavi


Broj postova : 66
Join date : 31.03.2008
Age : 34
Lokacija : Vinkovci

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimesri tra 09, 2008 8:26 am

*censored*
[Vrh] Go down
https://croatianrohanforum.forumcroatian.com
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimesri tra 09, 2008 2:58 pm

Free mmo-a,od wowa nisam odusto,jel je najbolja mmo igra koju sam ikad igro..što je je...neda mi se..neče bit skoro niš novo..jebemti sve,a čelo malo taj offtopic da odustajem se tebe ne tiče i nije bitan za nikog,ni za forum
[Vrh] Go down
GayiRobOvogForuma




Broj postova : 37
Join date : 18.04.2008

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimepet tra 18, 2008 6:48 am

Blood Raven je napisao/la:
Evo forum je u izradi,uskoro bi trebao biti gotov,prijedloge i zamjerke šaljite ovdje,kasnije čemo uploadati forum na Google(nakon što se forum dovrši) Kasnije bi mogli izdvojiti dio na Engleskom za strane posjetitelje,tamo bi bile skraćene sekcije kao i ovdje.

da puno engleza ima na forumu hahahahahahahahhahahaha
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimepet tra 18, 2008 8:55 pm

Ne brini se...došlo bi ih,i doči če,samo na nekom boljem forumu =),kojeg smo napravili,ima 20 članova...(jest da nije potpuno gotov) Wink
[Vrh] Go down
GayiRobOvogForuma




Broj postova : 37
Join date : 18.04.2008

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimepet tra 18, 2008 10:53 pm

da vidim ^^ celavi kaze 27 korisnika,ti kazes 20 ^^ tko bi vam vjerovao hahaha
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimepet tra 18, 2008 11:44 pm

Oprosti al ja nisam posječivo forum neko vrijeme..i to je prvenstveno njegov forum,valda se broj povečao =) i ja ne mislim igrat Rohan..a neznam,možda. Ja sam posjetio forum sam par puta..al nije mi zanimljivo baš jel me ne zanima rohan baš,al ovo je,gledat našeg roba kako plače
[Vrh] Go down
Celavi
Admin
Celavi


Broj postova : 66
Join date : 31.03.2008
Age : 34
Lokacija : Vinkovci

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimesub tra 19, 2008 11:19 am

da... jadan mali gaylord
[Vrh] Go down
https://croatianrohanforum.forumcroatian.com
GayiRobOvogForuma




Broj postova : 37
Join date : 18.04.2008

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimesub tra 19, 2008 6:42 pm

cudno to je rekao revan za tebe hahaha
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitimesub tra 19, 2008 11:54 pm

Kako si smješan..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Napredak Foruma Empty
PostajNaslov: Re: Napredak Foruma   Napredak Foruma Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Napredak Foruma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pravila Foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sprdanje govana poput Ivice! :: Forum :: Novosti i Obavijesti-
Forum(o)Bir: