Sprdanje govana poput Ivice!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sprdanje govana poput Ivice!

Sve rasprave i vrijeđanja jadnog Ivice!
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Cemu to???

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimečet tra 03, 2008 9:31 pm

mislim da vam je forum malo otrcan i da ste pohlepni sto ste anpravili novi forum i sto se niste htjeli regat na nas forum i sto nas kopirate... malo nije fer...

http://cro-mmorpg.com/rohan/index.php Censored Confused Crying
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimečet tra 03, 2008 10:26 pm

On je to napravio,a ja sam samo redosljed tema kopiro i avatara od Farexa,a ne volim baš igrat s nekim kog ne poznam nikako,na crovi mi je ok jel znam dosta članova,i forum nam nije otrcan,ak mene pitaš uredniji je od vašeg,al kak oš Confused
[Vrh] Go down
Celavi
Admin
Celavi


Broj postova : 66
Join date : 31.03.2008
Age : 34
Lokacija : Vinkovci

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 04, 2008 8:11 am

mi nismo napravili guild po vašem nego smo skuzili da ima jos 1........
jer blood raven je clan vortexa ja nejdem na to a 1 sam provjerio i vidio link bilo je isti rapored tema tak da me to briga ali mi nismo kopirali vas i samo smo se reklamirali tamo.....
[Vrh] Go down
https://croatianrohanforum.forumcroatian.com
Gost
Gost




Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 04, 2008 10:23 am

ma ne kuzim ak mislite da je nas forum otrcaniji zakej ste onda kopirali teme? meni se cini da su ovaj sig prevelik...
a i reko sam vam na crovortexu: zas dijelit malo hrvata na jos manje... malo glupo... jednog od vas koj zna s forumima stavim za admina pa nek uredi malo ako oce... al mislim da smo amerikanci dobro, ima nas puno, al tako malo gamera koji ce igrat rohan da se podijeli... glupo, mozete vi imat svoj guild, napravim vam podforum u Guild sekciji al bi bilo bolje da nas je sto vise da skupimo vise ljudi... nemorate vi mene slusat, ja cu vase kritike prihvatit i mogu uredit forum... al vidjet cete ako budemo razdvojeni da nijednom guildu nece biti dobro, al ako zelite doci dobrodosli ste...
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 04, 2008 1:15 pm

Razmislit čemo pa čemo vam javiti.
[Vrh] Go down
CDshit

CDshit


Broj postova : 12
Join date : 01.04.2008

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 04, 2008 1:54 pm

pa ajd mi ti donesi potpisano pravo vlasnistva od javnog biljeznika na te teme, i onda cu se ja osobno pobrinuti da se to makne...

i ja sam vam clan vortexa
[Vrh] Go down
Celavi
Admin
Celavi


Broj postova : 66
Join date : 31.03.2008
Age : 34
Lokacija : Vinkovci

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 04, 2008 2:10 pm

slusaj a da vi dodete na nas forum ......... bilo bi zabavnije mozda jer mi stvarno i bi mogli napravit clan zajednici onda ali nevjerujem nisam siguran u to molimte pitaj ih tamo da dodu na ovaj forum i reci im da mi imamo kolača i pitaj ih tamo ko je sve uspio uc u CD(closed betu)
[Vrh] Go down
https://croatianrohanforum.forumcroatian.com
Gost
Gost




Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 04, 2008 2:59 pm

ma neam blage, ja nisam dobio igru jos al je stvar to kaj smo mi prije napravili forum
[Vrh] Go down
Celavi
Admin
Celavi


Broj postova : 66
Join date : 31.03.2008
Age : 34
Lokacija : Vinkovci

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 04, 2008 3:46 pm

omg ... nema šanse mozda ste isti dan ali niste puno prije vi mislite sada da smo mi prije 3 ili 2 dana kada sam ja dao link na vašu stranicu.... ja nejdem na nju i briga me a za tebe plz pokušaj mi nač listu ko sve igra sa vašeg foruma i nickove u gameu
[Vrh] Go down
https://croatianrohanforum.forumcroatian.com
Gost
Gost




Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 04, 2008 4:31 pm

lol, mi smo napravili forum prije 2 tjedna, par dana prije neg smo otisli na crovortex, i zbilja mislim da ovo sto radite nije dobro, neznam ko sve igra, pitaj... al niste fer... mi smo dosli na crovortex jer smo htijeli prikupit ekipu za forum da se dogovaramo i tak.. al vi... ahhh...
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 04, 2008 8:02 pm

Ok a tebi ide ban,a i tebi TvRc ako se ne ispriča ovaj lik,i svima vama,ban IP ovom liku pa neče moč na naš bolji forum,imo sam 2 acca i jedan sam tebi TvRc mislio dat,al rico če dobit ban i to je to,ak se ne ispriča a TvRc ja sam stalni član crove i ne dolazim tamo samo reklamirati,i to mi je bila ideja prije vašeg foruma,Rico ima da se ispriča ili ništa vama o accu,al i ako spojimo guildove Ricu če bit zabranjen ulaz,to su uvjeti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 04, 2008 8:07 pm

cek, ja na kraju uopce ne kuzim zakej se mi svadamo??? mislim... fakat mi je sve to glupo
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 04, 2008 11:17 pm

Ko god da si zašto ono govno što tu spamma sa vašim jadnim forumom,reci mu da prestane il ništa,no dobit čete vi svoje
[Vrh] Go down
Primus Pilus




Broj postova : 9
Join date : 05.04.2008

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimesub tra 05, 2008 12:39 pm

Stvarno neznam ćemu sva ta vrijeđanja i ti verbalni okršaji popraćeni raznoraznim prijetnjama.
Da odmah kažem, da sam jedan od začetnika kako bi neki rekli 'onog drugog foruma' i mogao bih reći da me jako nervira kad govorite neke stvari o nama drugima, a nismo krivi za niš, dajte razmilite malo.

Al pustimo to sa strane, Blood Raven i ja smo došli do kompromisa i pokušat ćemo sve izbrisati, pa možda i jednog dana se spojiti u jedanu jedinstvenu zajednicu.
[Vrh] Go down
Celavi
Admin
Celavi


Broj postova : 66
Join date : 31.03.2008
Age : 34
Lokacija : Vinkovci

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimečet tra 10, 2008 8:41 am

ko je qqqqqqqqq1 prevelik je idot neznam da tu kopiram sta mi je piso decko je naporan previse
[Vrh] Go down
https://croatianrohanforum.forumcroatian.com
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimečet tra 10, 2008 2:18 pm

Kolko vidim ništa loše,ako je,bannaj ga..
[Vrh] Go down
Celavi
Admin
Celavi


Broj postova : 66
Join date : 31.03.2008
Age : 34
Lokacija : Vinkovci

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 11, 2008 8:11 am

ulizuje se vamo ali salje private messiđe-reko je da ga izbrišem i ostvarila mu se želja
[Vrh] Go down
https://croatianrohanforum.forumcroatian.com
Gost
Gost




Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepon tra 14, 2008 12:03 pm

Ja sam tebi slao da nesereš previše zato jer dobro znas da si sve pokrao sto se imalo pokrasti sa naseg foruma i jos ovdje pravis neke teme protiv naseg foruma kao da smo mi krivi sto ste vi sve iskopirali i sto se mi zalimo na to.i ti si idiot i to teski htio si forum pa eto ti ga dopisuj se sam sa sobom vidim da imas 2 usera i to 2 admina koja jedini pisu na forum tako da se nadam da si sretan.Uput dodi na nas forum ako mozes ceka te ban lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimesri tra 16, 2008 12:21 am

I ti si sad smješan???...jadni ste da i foru dobru ne možete smislit...neda mi te se ni bannat
[Vrh] Go down
GayiRobOvogForuma




Broj postova : 37
Join date : 18.04.2008

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 18, 2008 6:43 am

jer me nemozete banati njuboviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

PS: Visit us if you can www.cro-mmorpg.com/rohan
40 korisnika
900 postova
preko 14000 posjetitelja od kada je napravljen Very Happy

Ovo je ako se netko slucajno rega ovdje pa vidi da je ovaj forum shit sto mu nece dugo trebati da shvati Smile
PS: blood & celavi su na forumu BANNED Smile
nebrini te se necete moci gledati ove debile tamo
[Vrh] Go down
Celavi
Admin
Celavi


Broj postova : 66
Join date : 31.03.2008
Age : 34
Lokacija : Vinkovci

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 18, 2008 2:46 pm

hahah jadan ti moras nam se tu nadmetat meni se jebe decko a ti imas manje od 12 godina jer se vidi kolko si glup....
[Vrh] Go down
https://croatianrohanforum.forumcroatian.com
GayiRobOvogForuma




Broj postova : 37
Join date : 18.04.2008

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 18, 2008 10:51 pm

glup si ti
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimepet tra 18, 2008 11:42 pm

...Isuste..da ja dođem tamo nebi bio bannan svejedno..al ne želim,nemam šta tražit a ti tu pišeš kolko si jadan,robe
[Vrh] Go down
GayiRobOvogForuma




Broj postova : 37
Join date : 18.04.2008

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimesub tra 19, 2008 2:37 am

pisem jer mi je dosadno Smile nakon sto sam ti oplodio staru dosadila mi pa sada se dosadujem ovdje
[Vrh] Go down
Blood Raven

Blood Raven


Broj postova : 79
Join date : 31.03.2008
Lokacija : VK

Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitimesub tra 19, 2008 4:39 pm

Da jesi,strašno,ja sam oplodio tvoju staru pa si ti nastao,sine.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cemu to??? Empty
PostajNaslov: Re: Cemu to???   Cemu to??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cemu to???
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sprdanje govana poput Ivice! :: Forum :: Forum Tech-
Forum(o)Bir: